Change language English Polski

Gdzie szukać pomocy?

 

Stop wykorzystywaniu

Celem programu jest zapobieganie i przeciwdziałanie problemowi komercyjnego wykorzystywania dzieci (m.in. handlowi dziećmi, wykorzystywaniu dzieci do prostytucji lub żebrania).

Więcej

Materiały dedykowane

Aktualności

Portal o handlu ludźmi

2013-09-03

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych uruchomiło portal internetowy dotyczący handlu ludźmi www.handelludzmi.eu. Głównym celem portalu www.handelludzmi.eu jest upowszechnienie wiedzy na temat handlu ludźmi.

czytaj dalej »

Multimedia

Więcej filmów wideo »

1% dla Fundacji Dzieci Niczyje

2015-02-16

Przekaż 1% Fundacji Dzieci Niczyje. KRS 0000 20 44 26

Zobacz również:

 • 1% dla Fundacji Dzieci Niczyje 2015-02-16

  Przekaż 1% Fundacji Dzieci Niczyje. KRS 0000 20 44 26

 • "Dotyczy/nie dotyczy: system w moim życiu" -fim zrealizowany przez młodych uchodźców mieszkających w Polsce 2014-11-04

  Film „Dotyczy/nie dotyczy: system w moim życiu” został zrealizowany przez grupę młodych uchodźców pochodzących z Czeczeni, Gruzji, Kirgistanu i Kazachstanu, w ramach projektu Mario realizowanego przez Fundację Dzieci Niczyje przy współpracy ze Stowarzyszeniem Praktyków Kultury. Prezentuje wypowiedzi i wnioski- wyrażone językiem piosenek rapowych- do jakich doszła młodzież w czasie kilkunastu spotkań, podczas których dyskutowała na temat ich prób odnalezienia swojego miejsca w Polsce i polskim systemie.

 • Seminarium „Ochrona dzieci i młodzieży a duże wydarzenia sportowe” 2013-07-19

  Międzynarodowe seminarium „Ochrona dzieci i młodzieży a duże wydarzenia sportowe” odbyło się 13-14 czerwca 2013 r. w Warszawie. Zostało zorganizowane przez Fundację Dzieci Niczyje w ramach realizacji projektu „Nie odwracaj wzroku – bądź świadomy i reaguj na wykorzystywanie seksualne dzieci w turystyce!”.

 • Podpisanie Kodeksu Postępowania 2012-11-14

  Fundacja Dzieci Niczyje została oficjalnie ustanowiona lokalnym przedstawicielem Kodeksu Postępowania, którego celem jest ochrona dzieci przed wykorzystywaniem seksualnym w turystyce. Kodeks jest międzynarodową inicjatywą wdrażaną przez firmy i instytucje z branży turystycznej na całym świecie. Więcej informacji o Kodeksie na www.thecode.org.

 • Historia Izy 2012-01-02

  Film jest elementem scenariuszy zajęć edukacyjnych opracowanych w ramach kampanii „Nie przegraj!". Kampania realizowana w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej". Więcej o kampanii na stronie: www.dzieciofiaryhandlu.fdn.pl

   

Sponsorzy i partnerzy Fundacji

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014